Transliacijos nuoroda atsiras 19:00 Renginys prasideda 19:15

Pirkėjo informacija

Užsakymas - UTMA #9 - Rugsėjo mėn.

Kaina

€ 12.99

Viso

€ 12.99

Mokėjimo būdai

Tai mokėjimai iš Lietuvos bankų: SEB, Swedbank, Luminor, Revolut, Paysera bei kiti.

Tai mokėjimai banko kortele: Mastercard, Visa, Mastero, Amex bei kiti. Šiuos mokėjimus atlikti galite iš bet kurios pasaulio šalies.

Žiūrėti įrašą gali visi, kurie yra nuspirkę nuotolinės transliacijos stebėjimo bilietą. Po sėkmingai atlikto mokėjimo, į savo el. pašto dėžutę gausite kodą, su kuriuo renginio dieną galėsite prisijungti prie transliacijos ir stebėti turnyro įrašą. Jei pašto dėžutėje savo kodo nerandate, patikrinkite reklamos/šlamšto skyrelius. Taip pat, renginio dieną rasite mygtuką “Priminti transliacijos kodą”, kurio dėka galėsite pakartotinai išsiųsti sau transliacijos kodą į savo pirkimo metu nurodytą el. paštą. Tie, kurie nepirko bilieto, dabar gali įsigyti tik transliacijos įrašą čia

Transliacijos žiūrėjimas pirkėjams bus aktyvuotas tik renginio diena, 18:45 val. Transliacijos žiūrėjimo mygtukas atsiras www.uniquetma.com puslapyje, o transliaciją atrakinti bus galima su pirkimo metu gautu kodu.

Įrašas bus pasiekiamas 7 dienas po renginio

Vienu metu įrašą galėsite stebėti tik iš vieno įrenginio/ekrano (per kompiuterį ar per telefoną ar kt.) – prisijungus prie kito ekrano, su tuo pačiu prisijungimo koduku, Jūs būsite automatiškai atjungti nuo pirminio įrenginio/ekrano.

Video įrašo pasisavinimas, neturint tam transliuotojo sutikimo, yra griežtai draudžiamas. Asmenims pažeidusiems Autorines teises gresia bauda nuo 10 000 Eur.

Patikrinkite visus savo pašte esančius gautų laiškų skyrelius, būtinai pažiūrėkite ir šlamšte („spam“). Taip pat, renginio dieną, transliacijos atrakinimo lange rasite mygtuką “Priminti transliacijos kodą”, kurio dėka galėsite pakartotinai sau išsiųsti transliacijos kodą į savo pirkimo metu nurodytą el. pašto adresą.

uniquetma.com - © 2024 All Rights Reserved